ThermoWood® - LUNAWOOD

ThermoWood® - LUNAWOOD
Vážení zákazníci,

v několika posledních měsících jsme se setkali při prodeji originálního finského dřeva ThermoWood® s klamným jednáním ze strany několika velkých konkurenčních firem, které se dříve jevily jako velmi seriózní. Tyto firmy nabízejí podstatně levnější materiál považovaný vámi, díky vaší odborné neznalosti, za originální ThermoWood®, a to pod zavádějícími názvy „Thermo borovice“ (a podobné modifikace názvosloví).

Obchodní tým PROKOM R&S s.r.o. Více informací

ThermoWood® – tepelně upravené dřevo.

Díky jedinečné technologii se tepelně zpracované dřevo (finská borovice) ThermoWood® vyznačuje vysokou odolností proti hnilobě, perfektní rozměrovou stálostí, odolností proti dřevokazným škůdcům a neobyčejně velmi dlouhou životností. Finská tepelně zpracovaná borovice má značně omezenou nasákavost (absorpce vlhkosti je snížena až o 50%). Rovnovážná vlhkost tepelně upraveného dřeva ThermoWood® se pohybuje mezi 4 – 6 % v exteriéru, což představuje jeho perfektní rozměrovou stabilitu.

Vlivem tepelné úpravy, ke které je použito pouze teplo a vodní pára, dochází u dřeva ThermoWood® ke změně vnitřní struktury, která přináší velmi extrémní zlepšení fyzikálních i mechanických vlastností.

Při zcela ekologickém tepelném výrobním procesu se také ze dřeva ThermoWood® vyluhuje veškerá pryskyřice a ostatní biologické látky, které u běžného dřeva umožňují život všem různým škůdcům a výskytu plísní.

Minimální životnost tepelně upraveného dřeva ThermoWood® v exteriéru je 30 let.

Materiál ThermoWood® je určen pro venkovní obklady a opláštění budov, terasové a bazénové rošty, výrobu venkovního nábytku a také do vlhkem zatíženého interiérového prostředí, jako jsou wellness centra, vnitřní bazény, parní lázně a sauny.

Zvětšit - ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo Zvětšit - ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo
Zvětšit - ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo Zvětšit - ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo


Košík  

(prázdný)