Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z materiálu ThermoWood®

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z materiálu ThermoWood®

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z materiálu ThermoWood®

Popis masivního dřevěného nábytku:

Výchozí surovinou pro výrobu dřevěného zahradního nábytku je finská borovice, která je tepelnou a vlhkostní úpravou zpracována na tepelně upravené dřevo – ThermoWood®. Proces modifikace materiálu probíhá v šesti komorách v teplotním rozmezí 160 - 215 ˚C.

Takto upravené dřevo získá nové fyzikální a mechanické vlastnosti. Je to zejména delší trvanlivost (minimální životnost materiálu je 30 let), odolnost proti hnilobě, vyšší pevnost a rozměrová stálost.

Díky těmto charakteristikám můžeme vyrobit velice odolný nábytek.

Výhodou našeho nábytku je jeho vysoká variabilita. Dle finančních či prostorových možností si sami můžete zvolit, jak bude vypadat Vaše zahradní sestava.

Naše produkty jsou vyrobeny a zabaleny tak, abyste je mohli jednoduše přepravit a sami smontovat dle přiložených montážních návodů.

Pro minimalizaci poškození UV zářením a povětrnostními vlivy je nutné všechny plochy nábytku povrchově ošetřit ochranným nátěrem, zvláštní pozornost je potřeba věnovat koncovým plochám (čelům). Pro ošetření nábytku doporučujeme použití nátěrových hmot dodávaných naší firmou. V případě, že budete vybírat nátěrovou hmotu samostatně, doporučujeme vodou ředitelné pigmentované oleje s UV ochranou na bázi alkydových či akrylových pryskyřic. Použití samotných olejů na přírodní bázi není doporučeno.

Naše produkty jsou naprosto ekologické a nezanechávají žádné negativní dopady na životní prostředí.

Použití produktů:

Do vlhkého prostředí jako jsou bazény, sauny, wellness centra, pro venkovní použití jako je posezení v zahradách, na terasách, jako nábytek do altánů a pergol, k venkovním bazénům a vířivým vanám nebo jako balkónový nábytek.

Rozměry použitého materiálu ThermoWood®:

Konstrukční a nosné prvky - hranoly 42x42 mm, 42x68 mm, 42x92 mm a 42x117 mm.
Obvodové a vzpěrné prvky (opěrné u lavic) - prkna 26x117 mm a 26x92 mm.
Vrchní desky stolů, opěrné a dosedací plochy - prkna 26x92 mm.

Balení:

Produkt je dodáván v krabicích v rozloženém a povrchově neošetřeném stavu.
Součástí balení je montážní návod a komponenty ke složení produktu.Jaký zvolit materiál pro zahradní nábytek?

DomůDomůKošík  

(prázdný)