Zahradní nábytek PROWOOD

Zahradní nábytek PROWOOD

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z materiálu thermowood

banner-akce-set-l5 banner-akce-set-m1

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD je určen pro použití do vlhkého venkovního prostředí nebo do provozů zatížených vlhkem, jako jsou sauny, wellness apod..

Kolekce venkovního dřevěného nábytku obsahuje řadu setů, které jsou složeny z produktové řady třinácti základních výrobků. Tato řada obsahuje stoly, zahradní křeslo, židle, několik druhů lavic a také polohovatelné zahradní lehátko. Dodávka setů není podmínkou, objednávku je možno zkombinovat dle vlastních potřeb a představ z celého sortimentu jednotlivých prvků.

Zahradní nábytek PROWOOD - výroba z materiálu ThermoWood®

Venkovní dřevěný zahradní nábytek je vyrobený z unikátního materiálu finské tepelně upravené borovice ThermoWood®. Tento materiál má ideální vlastnosti pro exteriérové použití, kterými jsou převážně dlouhá životnost, perfektní rozměrová stálost a výjimečná biologická odolnost.

Při výrobě je vstupní materiál ThermoWood® pečlivě selektován a do výrobního procesu jsou použity jen ty nejlepší kusy, aby bylo dosaženo té nejvyšší možné kvality finálních produktů dřevěného zahradního nábytku PROWOOD.

Samotná výroba exteriérového dřevěného zahradního nábytku je prováděna na 5-ti osém CNC stroji, který patří k nejmodernějším na trhu. Díky neustálé kontrole v našem výrobním procesu jsme schopni vždy garantovat nejenom perfektní opracování každého hotového kusu zahradního nábytku, ale i jeho dokonalou přesnost.

Zahradní nábytek je dodáván v rozloženém a neošetřeném stavu. Nábytek je velice kvalitně zabalen spolu s podrobným návodem na jeho montáž a komponenty potřebnými ke smontování.

Masivní dřevěný zahradní nábytek Masivní dřevěný zahradní nábytek
Masivní dřevěný zahradní nábytek Masivní dřevěný zahradní nábytek


Košík  

(prázdný)